NASZA

Oferta

MULCZERY

Kruszarki-Rozdrabniacze

Współczesne mulczery, kruszarki, rozdrabniacze składają się z trzech głównych zespołów konstrukcyjnych, do których należą: rotor roboczy, bęben ugniatający, rama obalająca oraz osprzęt. Rotor roboczy stanowi najważniejszy element maszyny, na którym zamocowane są osady z nożami (zęby, frezy) do rozdrabniania drewna, kamieni, gleby. Bęben ugniatający i rama obalająca pomaga w rozdrabnianiu poszczególnych elementów w zależności od zastosowanej kruszarki.

  • Kruszarki - Rozdrabniacze

  • Kruszarki - Rozdrabniacze

  • Stabilizator gruntu

  • Stabilizator gruntu

STABILIZATORY

Gruntu

Istniejąca sieć dróg lokalnych i leśnych wymaga utrzymywania ich w ciągłej zdolności eksploatacyjnej z uwagi na wzrastające obciążenie dróg masą własną maszyn roboczych i pojazdów wywozowych. Obecnie problematyka właściwej jakości lokalnej sieci drogowej jest priorytetowa dla gospodarki kraju. Oferowane przez nas stabilizatory agregatowane z ciągnikami rolniczymi spełniają zadania w zakresie technologii i remontu dróg, budowy utwardzonych placów, parkingów itp.

  • Meri Tractors

    SUOCCO S 500
  • Meri Tractors

    SUOCCO S 500

CIĄGNIKI

Meri Tractors

SUOCCO S 500 to najbardziej nowoczesne ciągniki o mocy 770 KM z silnikami 6 cylindrowymi, przeznaczone do specja-lnych prac w lesie i w rolnictwie, posadowione na specjalnie zapro- jektowanych nośnikach gąsienicowych o szerokości roboczej gąsienic 800 mm. Charakteryzuje je skuteczne połączenie mocy i siły uciągu. Zawieszenie trzy punktowe klasy III – IV, masa własna 16 000 – 20 000 kg.

Przewiń do góry
Przewin w dół