• NOWOŚCI 2023

  KRUSZARKI
 • FREZY

  MULCZERY
 • ROZDRABNIACZE

  KRUSZARKI
 • STABILIZATORY

  GRUNTU
 • CIĄGNIKI

  MERI TRACTORS

Nowości

2023 

Nowy zaprojektowany frez wgłębny o szerokości roboczej 75cm do pasowej rekultywacji terenu do głębokości 30 cm w głąb gruntu co zapewnia wysokość jakość kruszenia przy dość niskim zapotrzebowaniu mocy ciągnika rolniczego.

Hempol maszyny leśne

Mulczer MJH napędzany z WOM ciągnika przeznaczony do średnich ciągników od 70 do 150 KM. Frez wgłębny został zaprojektowany dla specjalnych zadań szczególnie do rekultywacji terenów w tzw. Systemie pasowym, Frez może być wykorzystywany w sadownictwie do kruszenia pniaków, korzeni po uprawie drzew owocowych, krzewów , lecz także po uprawach upraw energetycznych czy uprawie drzew iglastych.
Nowa konstrukcja maszyny zapewnia wysoką jakość kruszenia przy niskim zapotrzebowaniu na moc Ciągnika. Zoptymalizowany kształt komory rotora poprawia przepływ materiału i zwiększa produktywność.
W standardowym wykonaniu zastosowano  dwie przekładnie łańcuchowe zabezpieczone sterowanym hydraulicznie sprzęgłem POC, a także przednia i tylna klapa są w podstawowym wyposażeniu maszyny.  Rotor wyposażony jest w trwałe, kute osady noży UNTH na podwyższeniu (co pozwala na uzyskanie odpowiedniej głębokości pracy, aż do 30 cm w głąb) oraz noże wykonane z twardych stopów.

KATALOG PRODUKTU

POLECAMY

Nowość Meri Crusher

Przewiń do góry
Przewin w dół